O NAS

Travelostrada.pl to serwis turystyczny przeznaczony dla ludzi ciekawych świata. Zarówno tych podróżujących często, a także tych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z podróżami po świecie. Znaleźć w nim można niezbędną wiedzę do przeżycia udanego urlopu, podróży życia czy wakacji marzeń. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla turystów korzystających z biur podróży, a także tych którzy samodzielnie organizują swoje wyjazdy. Serwis przeznaczony jest dla turystów w różnym wieku, uprawiających najróżniejsze formy turystyki. Czytelnicy to miłośnicy turystyki, podróżnicy oraz osoby preferujące aktywny sposób spędzania wolnego czasu.

Serwis redagowany jest przez miłośników turystyki, którzy na swoim kącie mają liczne podróże po świecie. Nasi autorzy od lat współpracują z czasopismami z branży turystycznej, gdzie publikowali swoje liczne artykuły, wywiady, raporty i zdjęcia. Obecnie publikujemy materiały o charakterze opisowym, poradnikowym i informacyjnym. Umieszczamy też zdjęcia udostępniane przez branże turystyczną, a także własne fotografie zrobione przez naszych dziennikarzy i fotoreporterów.

Serwis zawiera dziewięć głównych działów bogatych w najróżniejsze specjalistyczne artykuły. 

Blok informacyjny „WYDARZENIA” obejmuje najróżniejsze imprezy związane z ruchem turystycznym. Są to zarówno imprezy ogólnodostępne jak np.: Targi Turystyczne czy zamknięte imprezy okolicznościowe. Najpopularniejsze wydarzenia w tym dziale to: prezentacje regionów turystycznych, uroczyste otwarcia hoteli i restauracji, a także inauguracje nowych połączeń przez przewoźników. Nie może zabraknąć też study press, które są coraz częściej organizowane przez najróżniejsze organizacje związane z turystyką. 

Wiele miejsca poświęcamy na prezentacje regionów turystycznych. Dział „REGIONY”  to najbardziej popularne i egzotyczne zakątki świata, a także piękne krajobrazy. W pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę najbardziej popularne kierunki polskich turystów takie jak: Egipt, Tunezja, Turcja, Wyspy Greckie, Hiszpania, Chorwacja i wiele innych. Dużym powodzeniem cieszą się wyjazdy typu „lato w zimie” do takich krajów jak: Maroko i Izrael. Czytelnicy mogą wybierać najróżniejsze kierunki, wśród których znalazły się takie hity jak: fascynujące Wyspy Kanaryjskie i Emiraty Arabskie. Dla miłośników rajskich plaż nie może zabraknąć popularnych kierunków egzotycznych jak: karaibska Dominikana, urocze Indie czy bogata kulturowo Tajlandia. Proponujemy także tzw. „city break”, czyli spontaniczne wyjazdy do jednej z europejskich stolic. 

„PODRÓŻE GWIAZD” to z kolei materiały o tym jak wakacje spędzają celebryci, czyli znani aktorzy, piosenkarze i sportowcy. W czasie naszych podróży mieliśmy okazję przyglądać się jak podróżują gwiazdy. Znana śpiewaczka sopranowa Iza Kopeć zwiedzała Turcję, aktor Marek Włodarczyk nurkował w Morzu Czerwonym, a tancerz Jan Kliment roztańczył piękne kobiety na Fuertawenturze. Popularny aktor Dariusz Kordek do dzisiaj wspomina kąpiel w Morzu Martwym, a Agnieszka Popielewicz (modelka, prezenterka) niezapomniany rafting i taniec brzucha na Riwierze Tureckiej.

W zakładce „NASZE TESTY” testujemy najlepsze hotele, restauracje i kluby fitness.

To także najlepsze źródło wiedzy o połączeniach lotniczych, kolejowych i autokarowych. Wszystkie pobyty, przejazdy i miejsca opisane w tym dziale zostały osobiście przetestowane przez naszych wybitnych specjalistów ds. turystyki, którzy na koncie mają liczne podróże po całym świecie i w związku z tym posiadają dużą wiedzę porównawczą.

„TURYSTYKA” to obowiązkowy dział w którym przedstawiane są najróżniejsze rodzaje turystyki. Nie może zabraknąć w nim coraz bardziej popularnej turystyki pieszej, morskiej, kolejowej, kempingowej czy caravaningu. Opisujemy tu zalety i wady każdego rodzaju turystyki, dopasowując ją do podróżnych w różnym wieku i w różnym stopniu zaawansowanych. 

”BAZA TURYSTYCZNA” jest niezbędna do rozwoju jakiejkolwiek formy turystyki. W tym dziale przedstawiamy przede wszystkim bazę noclegową i transport bez których uprawianie turystki jest niemożliwe. Uzupełnieniem jest baza gastronomiczna i rekreacyjna.

REKLAMAPARTNERZY
 
POLECAMY
naj 1
naj 2
naj 3
naj 4
naj 5

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
top 1
top 2
top 3
top 4
top 5
   
   

 
 
 
NAZWA STRONY FOTER MENU
O nas Regulamin
Kontakt Polityka prywatności
Linki Mapa serwisu
Reklama